20.02.2019 Warszawa

Bartosz Kurek,
Credit Adam Starszynski / PressFocus

Akcja „PRZYNIEŚ MISIA”

Przygotowaliśmy akcję, której powodzenie zależało od zaangażowania kibiców drużyny ONICO WARSZAWA.

Udało się!!! Zebraliśmy 770 pluszowych zabawek, które trafią do potrzebujących dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i szpitalach.

Podczas rozgrywanych na warszawskim Torwarze meczów drużyny ONICO Warszawa zawsze panuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Kibice stołecznej drużyny wspierają działania Fundacji ONICO, o czym świadczy chociażby zaangażowanie w prowadzone przez nas zbiórki pieniężne na rzecz chorych, potrzebujących pomocy dzieci.

Tym razem zaproponowaliśmy akcję, jakiej do tej pory u nas nie było!

Poprosiliśmy kibiców, aby w dniu 20 marca 2018 na mecz pomiędzy ONICO Warszawa a PGE Skrą Bełchatów przynieśli nowe pluszowe zabawki. Nie zawiedliśmy się!

Po meczu, na sygnał spikera, na parkiet spadł prawdziwy deszcz pluszaków!

Jak to wyglądało możecie zobaczyć tutaj: