Młodzi Kibice na meczach ONICO Warszawa

Mecze zespołu ONICO Warszawa to wspaniałe widowisko dzięki niesamowitej grze siatkarzy oraz doskonałej atmosferze meczów tworzonej przez kibiców.

Chcemy tymi dobrymi emocjami dzielić się z innymi, dlatego na mecze warszawskiej drużyny zapraszamy najmłodszych.

Siatkarze ONICO Warszawa zawsze też liczą na kibiców – starszych i młodszych – którzy wypełniając halę wspierają ich swoimi okrzykami i wiarą w zwycięstwo.

Wyjazdy na mecze zespołu ONICO Warszawa są dedykowane szczególnie dzieciom będącym w pogotowiach opiekuńczych, ośrodkach pomocy społecznej, domach dziecka lub też innych placówkach.

Wśród naszych kibiców są również podopieczni stowarzyszenia „Serduszko dla dzieci”

Jeśli chcesz, aby dzieci przebywające w Twojej placówce również wzięły udział w meczu, skontaktuj się z nami: fundacja@onico.pl